Intel

199 položek celkem
INTEL NUC Kit 8i3BEK i3/USB3/TH3/DP/WIFI/M.2
6 146 Kč / KS

CZ distribuce / 5032037133890 / BOXNUC8i3BEK2 /

Kód: 231772-5
Intel Solid-State Drive D3-S4510 Series - SSD - šifrovaný - 240 GB - interní - M.2 2280 - SATA 6Gb/s - AES 256 bitů
2 820 Kč / ks

CZ distribuce / 735858380331 / SSDSCKKB240G801 / SSD - šifrovaný - 240 GB - interní - M.2 2280 - SATA 6Gb/s - AES 256 bitů

Kód: 4995375-2
Intel Ethernet Server Adapter I350-T2 - Síťový adaptér - PCIe 2.1 x4 nízký profil - 1000Base-T x 2
3 950 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037066082 / I350T2V2 / Síťový adaptér - PCIe 2.1 x4 nízký profil - 1000Base-T x 2

Kód: 3201632-2
Intel Ethernet SFP+ LR Optics - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 1000Base-LX, 10GBase-LR - jednoduchý režim LC - až 10 km - 1310 nm - pro Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520
11 561 Kč / ks

CZ distribuce / 735858211963 / E10GSFPLR / Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 1000Base-LX, 10GBase-LR - jednoduchý režim LC - až 10 km - 1310 nm - pro Ethernet Converged Network...

Kód: 1813669-2
Intel Gigabit CT Desktop Adapter - Síťový adaptér - PCIe nízký profil - GigE - 1000Base-T
1 042 Kč / ks

CZ distribuce / 735858202169 / EXPI9301CT / Síťový adaptér - PCIe nízký profil - GigE - 1000Base-T

Kód: 1596475-2
Intel Next Unit of Computing Kit 8 Rugged Kit NUC8CCHKR - Barebone - mini PC - 1 x Celeron N3350 / 1.1 GHz - RAM 4 GB - flash - eMMC 64 GB - HD Graphics 500 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2
7 711 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037152532 / BKNUC8CCHKR2 / Barebone - mini PC - 1 x Celeron N3350 / 1.1 GHz - RAM 4 GB - flash - eMMC 64 GB - HD Graphics 500 - GigE - WLAN:...

Kód: 5462780-2
Intel Next Unit of Computing Kit NUC7i5DNKPC - Business - Barebone - mini PC - 1 x Core i5 7300U / 2.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - HD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 - Win 10 Pro 64-bit - vPro
17 927 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037132619 / BLKNUC7I5DNKPC2 / Business - Barebone - mini PC - 1 x Core i5 7300U / 2.6 GHz - RAM 8 GB - SSD 256 GB - NVMe - HD Graphics 620 - GigE - WLAN:...

Kód: 4801726-2
Intel Core i7 10700F - 2.9 GHz - 8-jádrový - 16 vláken - 16 MB vyrovnávací paměť - LGA1200 Socket - OEM
8 382 Kč / ks

CZ distribuce / 8592978284992 / CM8070104282329 / 2.9 GHz - 8-jádrový - 16 vláken - 16 MB vyrovnávací paměť - LGA1200 Socket - OEM

Kód: 5709958-2
Intel Next Unit of Computing Kit 10 Performance - NUC10I7FNK - Barebone - mini PC - 1 x Core i7 10710U / 1.1 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - GigE, 802.11ax - WLAN: Bluetooth 5.0, 802.11a/b/g/n/ac/ax
13 898 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037172578 / BXNUC10I7FNK2 / NUC10I7FNK - Barebone - mini PC - 1 x Core i7 10710U / 1.1 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - GigE, 802.11ax - WLAN: Bluetooth...

Kód: 5498977-2
Intel Core i5 9500F - 3 GHz - 6-jádrový - 6 vláken - 9 MB vyrovnávací paměť - LGA1151 Socket - Box
4 992 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037158466 / BX80684I59500F / 3 GHz - 6-jádrový - 6 vláken - 9 MB vyrovnávací paměť - LGA1151 Socket - Box

Kód: 5083841-2
Intel Next Unit of Computing Kit NUC7I3DNKTC - Barebone - mini PC - 1 x Core i3 7100U / 2.4 GHz - RAM 4 GB - SSD 128 GB - HD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 - Win 10 Pro 64-bit
11 853 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037132510 / BLKNUC7I3DNKTC2 / Barebone - mini PC - 1 x Core i3 7100U / 2.4 GHz - RAM 4 GB - SSD 128 GB - HD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac,...

Kód: 4801707-2
Intel Next Unit of Computing Kit NUC7i7DNHE - Barebone - mini PC - 1 x Core i7 8650U / 1.9 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 - vPro
12 861 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037121927 / BLKNUC7I7DNH2E / Barebone - mini PC - 1 x Core i7 8650U / 1.9 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2...

Kód: 4667614-2
Intel Next Unit of Computing Kit NUC7i7DNKE - Barebone - mini PC - 1 x Core i7 8650U / 1.9 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 - vPro
12 861 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037122061 / BLKNUC7I7DNK2E / Barebone - mini PC - 1 x Core i7 8650U / 1.9 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2...

Kód: 4667613-2
Intel Next Unit of Computing Kit NUC7i5DNHE - Barebone - mini PC - 1 x Core i5 7300U / 2.6 GHz - RAM 0 GB - HD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 - vPro
9 395 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037108270 / BLKNUC7I5DNH2E / Barebone - mini PC - 1 x Core i5 7300U / 2.6 GHz - RAM 0 GB - HD Graphics 620 - GigE - WLAN: 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2...

Kód: 4482986-2
INTEL, Intel RealSense LiDAR Camera L515
9 014 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037169493 / 82638L515G1PRQ /

Kód: 5669382-2
Intel NUC Kit 8I7INHPA2 i7/Win10/8GB/256GB SSD
22 008 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037155854 / BXNUC8I7INHPA2 /

Kód: 20551596361-3
Intel NUC Kit 8i7HNK2 i7/RadeonGL/TH3/mDP/WIFI/M.2
17 572 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037109840 / BOXNUC8i7HNK2 /

Kód: 20551596344-3
Intel NUC Kit 10i5FNKPA i5/Win10/8GB/256GB NVMe
18 070 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037173018 / BXNUC10i5FNKPA2 /

Kód: 20551596282-3
Intel NUC Kit 8i5BEH i5/USB3/TH3/DP/WIFI/M.2/2,5''
7 532 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037133791 / BOXNUC8i5BEH2 /

Kód: 205515962772-3
Intel NUC Kit 8i5BEK i5/USB3/TH3/DP/WIFI/M.2
7 532 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037133692 / BOXNUC8i5BEK2 /

Kód: 205515962770-3
Intel NUC Kit 7i5DNKE i5/USB3.1/dualHDMI/M.2
9 690 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037108195 / BLKNUC7i5DNK2E /

Kód: 205515962762-3
Intel NUC Kit 7i3DNHE i3/USB3/HDMI/WIFI/M.2/2,5''
5 991 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037108430 / BLKNUC7i3DNH2E /

Kód: 2055159624813-3
Intel NUC Kit 7CJYSAL Celeron/Win10/4GB/32GB
6 219 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037120265 / BOXNUC7CJYSAL2 /

Kód: 205515961915-3
CPU Intel Pentium G6500 BOX (4.1GHz, LGA1200, VGA)
2 785 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037187039 / BX80701G6500 /

Kód: 20169212531-3
INTEL Pentium G6400 4.0GHz/2core/4MB/LGA1200/Graphics/Comet Lake
1 674 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037187053 / BX80701G6400 /

Kód: 725044-1
INTEL Core i5-10500 3.1GHz/6core/12MB/LGA1200/Graphics/Comet Lake
5 854 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037187114 / BX8070110500 /

Kód: 725036-1
INTEL Core i7-9700F 3.0GHz/8core/12MB/LGA1151/No Graphics/Coffee Lake Refresh
7 608 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037160186 / BX80684I79700F /

Kód: 572026-1
INTEL Core i5-9400F 2.9GHz/6core/9MB/LGA1151/No Graphics/Coffee Lake Refresh
3 984 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037150354 / BX80684I59400F /

Kód: 572015-1
INTEL Core i5-9400 2.9GHz/6core/9MB/LGA1151/Graphics/Coffee Lake Refresh
5 600 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037140225 / BX80684I59400 /

Kód: 575841-1
Intel Core i3 processor Kaby Lake i3-7100 3,9 GHz/LGA1151/3MB cache
3 498 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037096171 / BX80677I37100 /

Kód: 575972-1
Intel Core i9 10850K - 3.6 GHz - 10-jádrový - 20 vláken - 20 MB vyrovnávací paměť - LGA1200 Socket - Box
12 870 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037198929 / BX8070110850KA / 3.6 GHz - 10-jádrový - 20 vláken - 20 MB vyrovnávací paměť - LGA1200 Socket - Box

Kód: 5816879-2
INTEL Core i3-8100 3.6GHz/4core/6MB/LGA1151/Coffee Lake
3 664 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037107501 / BX80684I38100 /

Kód: 575052-1
Intel Solid-State Drive D3-S4610 Series - SSD - šifrovaný - 3.84 TB - interní - 2.5" - SATA 6Gb/s - AES 256 bitů
22 334 Kč / ks

CZ distribuce / 735858363068 / SSDSC2KG038T801 / SSD - šifrovaný - 3.84 TB - interní - 2.5" - SATA 6Gb/s - AES 256 bitů

Kód: 4779100-2
Intel Server System R1208WFTYSR - Server - instalovatelný do racku - 1U - 2-směrný - bez CPU - RAM 0 GB - SATA - vyměnitelný za chodu 2.5" zásuvka(y) - bez HDD - GigE, 10 GigE - monitor: žádný
43 949 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037150866 / R1208WFTYSR / Server - instalovatelný do racku - 1U - 2-směrný - bez CPU - RAM 0 GB - SATA - vyměnitelný za chodu 2.5" zásuvka(y) - bez HDD -...

Kód: 5279912-2
Intel Core i9 9900K - 3.6 GHz - 8-jádrový - 16 vláken - 16 MB vyrovnávací paměť - LGA1151 Socket - Box (bez chladiče)
11 661 Kč / ks

CZ distribuce / 5032037195898 / BX806849900K / 3.6 GHz - 8-jádrový - 16 vláken - 16 MB vyrovnávací paměť - LGA1151 Socket - Box (bez chladiče)

Kód: 5775700-2
INTEL, CPU/Xeon E-2286G 4.00GHz LGA1151 Tray
12 763 Kč / ks

CZ distribuce / 8592978186562 / CM8068404173706 /

Kód: 5083820-2
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 199 položek celkem