CISCO

450 položek celkem
Cisco Small Business RV160W - Bezdrátový router - 4portový switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band
4 263 Kč / ks

CZ distribuce / 882658989759 / RV160W-E-K9-G5 / Bezdrátový router - 4portový switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band

Kód: 4942531-2
Cisco WAP321, 802.11a/b/g/n Single Radio Dual Band Access Point, PoE (ETSI) REFRESH
2 330 Kč –18 %
1 904 Kč / KS

CZ distribuce / 882658863189 / WAP321-E-K9-RF /

Kód: 839821-5
Cisco switch SG350X-48P, 48x10/100/1000, 2x10GbE SFP+/RJ-45, 2xSFP+, PoE
69 965 Kč –65 %
24 447 Kč / KS

CZ distribuce / 882658807800 / SG350X-48P-K9-EU /

Kód: 839434-5
Cisco switch SF350-24-RF, 24x10/100, 2xGbE SFP/RJ-45, 2xSFP, REFRESH
3 216 Kč –14 %
2 753 Kč / KS

CZ distribuce / 889728183390 / SF350-24-K9-EU-RF /

Kód: 839405-5
K/SG250-26P-K9-EU+CBW140AC-E
8 674 Kč / ks

CZ distribuce / / SG250-26P-K9-EU?PROMO /

Kód: 6167750-2
Cisco Business 250 Series 250-24T-4G - Přepínač - L3 - inteligentní - 24 x 10/100/1000 + 4 x gigabitů SFP - Lze montovat do rozvaděče
5 412 Kč / ks

CZ distribuce / 889728295758 / CBS250-24T-4G-EU / Přepínač - L3 - inteligentní - 24 x 10/100/1000 + 4 x gigabitů SFP - Lze montovat do rozvaděče

Kód: 6094430-2
Cisco - Sada pro montáž síťového zařízení - pro Catalyst 9800-L Wireless Controller
3 556 Kč / ks

CZ distribuce / 889728231527 / C9800L-RMNT= / Sada pro montáž síťového zařízení - pro Catalyst 9800-L Wireless Controller

Kód: 5430413-2
Cisco SX350X-12 - Přepínač - řízený - 10 x 10 Gigabit Ethernet + 2 x combo 10 Gigabit SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - Lze montovat do rozvaděče
27 091 Kč / ks

CZ distribuce / 889728111980 / SX350X-12-K9-EU / Přepínač - řízený - 10 x 10 Gigabit Ethernet + 2 x combo 10 Gigabit SFP+ + 2 x 10 Gigabit SFP+ - Lze montovat do rozvaděče

Kód: 5297851-2
Cisco Catalyst 9300 - Network Advantage - přepínač - L3 - řízený - 24 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T (UPOE) - Lze montovat do rozvaděče - UPOE (830 W)
147 605 Kč / ks

CZ distribuce / 889728051644 / C9300-24UX-A / Network Advantage - přepínač - L3 - řízený - 24 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T (UPOE) - Lze montovat do rozvaděče - UPOE (830 W)

Kód: 4701398-2
Cisco Small Business SF350-24MP - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100 (PoE+) + 2 x kombinace Gigabit SFP + 2 x gigabitů SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (375 W)
15 082 Kč / ks

CZ distribuce / 882658997082 / SF350-24MP-K9-EU / Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100 (PoE+) + 2 x kombinace Gigabit SFP + 2 x gigabitů SFP - Lze montovat do rozvaděče -...

Kód: 4664588-2
Cisco Catalyst 9300 Series Network Module - Expanzní modul - 10 Gigabit SFP+ x 8 - pro Catalyst 9300
27 561 Kč / ks

CZ distribuce / 889728035835 / C9300-NM-8X= / Expanzní modul - 10 Gigabit SFP+ x 8 - pro Catalyst 9300

Kód: 4494968-2
Cisco Wireless Controller 3504 - Zařízení pro správu sítě - 4 porty - PPP, 10 GigE, 802.11ac Wave 2, 802.11ac Wave 1 - Wi-Fi - desktop
56 741 Kč / ks

CZ distribuce / 882658998867 / AIR-CT3504-K9 / Zařízení pro správu sítě - 4 porty - PPP, 10 GigE, 802.11ac Wave 2, 802.11ac Wave 1 - Wi-Fi - desktop

Kód: 4399767-2
Cisco Catalyst 2960L-16PS-LL - Přepínač - řízený - 16 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (120 W)
25 342 Kč / ks

CZ distribuce / 882658965104 / WS-C2960L-16PS-LL / Přepínač - řízený - 16 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (120 W)

Kód: 4094730-2
Cisco Small Business SG350-28P - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x gigabitů SFP + 2 x kombinace Gigabit SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (195 W)
10 725 Kč / ks

CZ distribuce / 882658766381 / SG350-28P-K9-EU / Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x gigabitů SFP + 2 x kombinace Gigabit SFP - Lze montovat do rozvaděče -...

Kód: 3915919-2
Cisco 250 Series SG250-26P - Přepínač - inteligentní - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinace Gigabit SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (195 W)
9 542 Kč / ks

CZ distribuce / 882658766299 / SG250-26P-K9-EU / Přepínač - inteligentní - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinace Gigabit SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (195 W)

Kód: 3915912-2
Cisco Small Business RV134W - Směrovač - 4portový switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band
4 669 Kč / ks

CZ distribuce / 882658800283 / RV134W-E-K9-G5 / Směrovač - 4portový switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band

Kód: 3808888-2
Cisco ASA 5516-X with FirePOWER Services - Bezpečnostní zařízení - 8 porty - GigE - 1U k upevnění na regál
94 712 Kč / ks

CZ distribuce / 882658807268 / ASA5516-FPWR-K9 / Bezpečnostní zařízení - 8 porty - GigE - 1U k upevnění na regál

Kód: 3406194-2
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER Services - Bezpečnostní zařízení - 8 porty - GigE - desktop
10 218 Kč / ks

CZ distribuce / 882658791888 / ASA5506-K9 / Bezpečnostní zařízení - 8 porty - GigE - desktop

Kód: 3339020-2
Cisco Integrated Services Router 4331 - Security Bundle - směrovač - GigE - porty WAN: 3 - Lze montovat do rozvaděče
51 878 Kč / ks

CZ distribuce / 882658710544 / ISR4331-SEC/K9 / Security Bundle - směrovač - GigE - porty WAN: 3 - Lze montovat do rozvaděče

Kód: 3251457-2
Cisco - Síťový kabel - QSFP+ do QSFP+ - 3 m - optické vlákno - SFF-8436 - aktivní - béžová
13 640 Kč / ks

CZ distribuce / 882658608728 / QSFP-H40G-AOC3M= / Síťový kabel - QSFP+ do QSFP+ - 3 m - optické vlákno - SFF-8436 - aktivní - béžová

Kód: 3221533-2
Cisco DX80 - Souprava pro video konference
37 443 Kč / ks

CZ distribuce / 882658694486 / CP-DX80-K9= / Souprava pro video konference

Kód: 3165783-2
K/SG110D-08 8Port Gigabit Desktop Switch
6 789 Kč / ks

CZ distribuce / / SG110D-08-EU?4FOR3 /

Kód: 6167779-2
Cisco Business 250 Series 250-8FP-E-2G - Přepínač - L3 - inteligentní - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinace SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (120 W)
5 416 Kč / ks

CZ distribuce / 889728295154 / CBS250-8FP-E-2G-EU / Přepínač - L3 - inteligentní - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinace SFP - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (120 W)

Kód: 6093859-2
Cisco IP Phone 7811 - Telefon VoIP - SIP, SRTP
3 098 Kč / ks

CZ distribuce / 882658781278 / CP-7811-K9= / Telefon VoIP - SIP, SRTP

Kód: 3418359-2
Cisco Catalyst 9200L - Network Advantage - přepínač - L3 - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - Lze montovat do rozvaděče - PoE+ (740 W)
44 330 Kč / ks

CZ distribuce / 889728170284 / C9200L-24P-4G-A / Network Advantage - přepínač - L3 - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP (uplink) - Lze montovat do rozvaděče - PoE+...

Kód: 5005868-2
Cisco 250 Series SF250-24 - Přepínač - inteligentní - 24 x 10/100 + 2 x kombinace Gigabit SFP - Lze montovat do rozvaděče
4 349 Kč / ks

CZ distribuce / 882658994852 / SF250-24-K9-EU / Přepínač - inteligentní - 24 x 10/100 + 2 x kombinace Gigabit SFP - Lze montovat do rozvaděče

Kód: 4664064-2
Cisco Direct-Attach Active Optical Cable - Kabel pro přímé připojení - SFP+ do SFP+ - 3 m - SFF-8431 - aktivní - pro Catalyst 3560, 3850; Nexus 93XX, X9464; ONE Nexus 93XX; UCS 5108 Blade Server Chassis
3 319 Kč / ks

CZ distribuce / 882658525551 / SFP-10G-AOC3M= / Kabel pro přímé připojení - SFP+ do SFP+ - 3 m - SFF-8431 - aktivní - pro Catalyst 3560, 3850; Nexus 93XX, X9464; ONE Nexus...

Kód: 2767979-2
Cisco Aironet Dual-Band Dipole Antenna - Anténa - 2 dBi, 4 dBi - indoor - šedá - pro Aironet 3602E
722 Kč / ks

CZ distribuce / 882658459788 / AIR-ANT2524DG-R= / Anténa - 2 dBi, 4 dBi - indoor - šedá - pro Aironet 3602E

Kód: 2545393-2
Cisco - X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - jednoduchý režim SC/PC - až 10 km - 1310 nm - pro Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E, 4500, 4948 10; ME 4924; Supervisor Engine II-Plus-10
66 977 Kč / ks

CZ distribuce / 746320894560 / X2-10GB-LR= / X2 transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - jednoduchý režim SC/PC - až 10 km - 1310 nm - pro Cisco 8; Catalyst 3560E, 3750E,...

Kód: 1045029-2
7 018 Kč –59 %
2 909 Kč / ks

CZ distribuce / 0882658986062 / RV160-K9-G5 /

Kód: 377114-1
Cisco SF350-24 24-port 10/100 Managed Switch
23 958 Kč –85 %
3 621 Kč / ks

CZ distribuce / 0882658997259 / SF350-24-K9-EU /

Kód: 377003-1
Cisco SG220-50 50-Port Gigabit Smart Switch
22 596 Kč –68 %
7 166 Kč / ks

CZ distribuce / 0882658625084 / SG220-50-K9-EU /

Kód: 318149-1
Cisco SG350-10P 10-port Gigabit POE Managed Switch PoE 62W/8ports
15 640 Kč –64 %
5 606 Kč / ks

CZ distribuce / 0882658767562 / SG350-10P-K9-EU /

Kód: 308754-1
Cisco SG112-24, Compact 24-port Gigabit switch
8 410 Kč –66 %
2 877 Kč / ks

CZ distribuce / 0882658722813 / SG112-24-EU /

Kód: 308629-1
Cisco switch SG110D-05, 5x10/100/1000
1 964 Kč –59 %
802 Kč / KS

CZ distribuce / 882658722608 / SG110D-05-EU /

Kód: 1014383-5
K/SG110D-08HP 8Port PoE Gigabit Dsk Swch
18 696 Kč / ks

CZ distribuce / / SG110D-08HP-EU?4FOR3 /

Kód: 6167784-2
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 13 - 450 položek celkem