Allied Telesis

17 položek celkem
Allied Telesis CentreCOM AT-GS910/8E - Přepínač - 8 x 10/100/1000 - desktop
1 611 Kč / ks

CZ distribuce / 767035207476 / AT-GS910/8E-50 / Přepínač - 8 x 10/100/1000 - desktop

Kód: 4032385-2
Allied Telesis AT MMC200LX/SC - Konvertor médií s optickými vlákny - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX, 100Base-LX, 100Base-SC - RJ-45 / LX/SC single-mode - až 15 km - 1310 nm - kompatibilní s TAA
5 298 Kč / ks

CZ distribuce / 767035216416 / AT-MMC200LX/SC-TAA-60 / Konvertor médií s optickými vlákny - 100Mb LAN - 10Base-T, 100Base-TX, 100Base-LX, 100Base-SC - RJ-45 / LX/SC...

Kód: 5416043-2
Allied Telesis CentreCOM AT-GS910/5 - Přepínač - 5 x 10/100/1000 - desktop
1 374 Kč / ks

CZ distribuce / 767035207360 / AT-GS910/5-50 / Přepínač - 5 x 10/100/1000 - desktop

Kód: 4032387-2
Allied Telesis AT MMC6005 - Síťový prodlužovač - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - až 3 km
3 457 Kč / ks

CZ distribuce / 767035206189 / AT-MMC6005-60 / Síťový prodlužovač - GigE, Ethernet over VDSL2 - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - až 3 km

Kód: 3839589-2
Allied Telesis CentreCOM AT-FS710/16 - Přepínač - neřízený - 16 x 10/100 - desktop, Lze montovat do rozvaděče
2 079 Kč / ks

CZ distribuce / 767035211893 / AT-FS710/16-50 / Přepínač - neřízený - 16 x 10/100 - desktop, Lze montovat do rozvaděče

Kód: 4771016-2
Allied Telesis AT GS950/10PS - Přepínač - řízený - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinace Gigabit SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď - PoE+ (75 W)
8 474 Kč / ks

CZ distribuce / 767035198316 / AT-GS950/10PS-50 / Přepínač - řízený - 8 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x kombinace Gigabit SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění...

Kód: 2786330-2
Allied Telesis AT-PC2000/SP - Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - SFP (mini-GBIC) / RJ-45 - 850 nm
7 937 Kč / ks

CZ distribuce / 767035212012 / AT-PC2000/SP-60 / Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T, 1000Base-X, 100Base-X - SFP (mini-GBIC) / RJ-45...

Kód: 4547980-2
Allied Telesis AT-2711FX/ST - Síťový adaptér - PCIe - 10/100 Ethernet - federal government
3 708 Kč / ks

CZ distribuce / 767035181127 / AT-2711FX/ST-901 / Síťový adaptér - PCIe - 10/100 Ethernet - federal government

Kód: 6179604-2
Allied Telesis AT TQm1402 - Bezdrátový access point - GigE, 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - 2.4 GHz, 5 GHz
3 231 Kč / ks

CZ distribuce / 767035217239 / AT-TQM1402-00 / Bezdrátový access point - GigE, 802.11ac Wave 2 - Wi-Fi - 2.4 GHz, 5 GHz

Kód: 5662198-2
Allied Telesis AT-2711FX/SC - Síťový adaptér - PCIe - 10/100 Ethernet - federal government
3 708 Kč / ks

CZ distribuce / 767035181080 / AT-2711FX/SC-901 / Síťový adaptér - PCIe - 10/100 Ethernet - federal government

Kód: 5613382-2
Allied Telesis AT SPFX/2 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - multirežim LC - až 2 km - 1310 nm
2 502 Kč / ks

CZ distribuce / 767035207728 / AT-SPFX/2-90 / Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - multirežim LC - až 2 km - 1310 nm

Kód: 4986864-2
Allied Telesis CentreCOM AT-GS910/5E - Přepínač - 5 x 10/100/1000 - desktop
1 411 Kč / ks

CZ distribuce / 767035207353 / AT-GS910/5E-50 / Přepínač - 5 x 10/100/1000 - desktop

Kód: 4032386-2
Allied Telesis AT XS916MXT - Přepínač - L2+ - řízený - 12 x 100/1000/10000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď
60 153 Kč / ks

CZ distribuce / 767035208077 / AT-XS916MXT-50 / Přepínač - L2+ - řízený - 12 x 100/1000/10000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ - desktop, Lze montovat do rozvaděče, pro připevnění na zeď

Kód: 3977357-2
Allied Telesis AT DMC1000 - Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC několik režimů - až 500 m - 850 nm
4 585 Kč / ks

CZ distribuce / 767035207193 / AT-DMC1000/SC-50 / Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC několik režimů - až 500 m - 850 nm

Kód: 3839580-2
Allied Telesis AT DMC1000 - Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / multirežim LC - až 500 m - 850 nm
4 736 Kč / ks

CZ distribuce / 767035207216 / AT-DMC1000/LC-50 / Konvertor médií s optickými vlákny - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / multirežim LC - až 500 m - 850 nm

Kód: 3839578-2
Allied Telesis AT SPTX - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45
2 770 Kč / ks

CZ distribuce / 767035176901 / AT-SPTX / Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45

Kód: 1097835-2
Allied Telesis AT SPSX - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX
1 765 Kč / ks

CZ distribuce / 767035171265 / AT-SPSX / Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX

Kód: 973692-2

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem